تعمیر ات برد های الکترونیکی تخصصی هست  حالا این برد ها چی هست  : بُرد های مدار چاپی یا برد های  الکترونیکی[۱] (به انگلیسیPrinted Circuit Board (PCB)) شامل مجموعه‌ای از مدارهای الکتریکی هست و می‌تواند یک رو فیبر مسی، دو رو  مس یا حتی چند لایه و به رنگ‌های سبز، زرد و قرمز هستند. قطعات الکترونیکی مثل مقاومت، خازن،سلف ،آی سی و … بر روی آنها مونتاژ شده و جهت استفاده در دستگاهای الکترونیکی بکار می‌رود.

مشتریشرکت های صنعتی مکاندر تمام دستگاه های صنعتیارزشبستگی به ارزش دستگاه
جزئیات پروژه_

توضیحات بیشتر درمورد برد های الکترونیکی

مرکز تعمیرات الکترونیک ایران توانایی تعمیر انواع برد های صنعتی و مدار های الکترونیکی که غیر قابل تهیه باشند را دارند و تمامی تعمیرات این گروه شامل گارانتی تعمیر  هستن .

مدارهای صنعتی که برد های خاصی در انها استفاده شده و براثر نوسانات ولتاژ ٬ آسیب دیده اند و غیر قابل استفاده در مدارهای صنعتی هستند را ما اول تعمیر و در صورت نیاز با مهندسی معکوس طراحی و مونتاژ میکنیم .

مدارهای الکتریکی  به علت استفاده از قطعات از  افزاره‌های الکتریکی نافعّال (مقاومت، خازن، القاگر، لامپ، و …) یا افزاره‌های الکترونیکی فعّال (دیود، ترانزیستور، AC، و …) یا ترکیبی از آن دو پدید با خراب شدن هر قطعه باعث خراب شدن مدار (برد) و از کار افتان سیستم الکترونیکی می شود.

یکی از مشکلات اکثر تعمیرکاران این است که اقدام به تعمیرات غیر اصولی و یا از روی تجربه (بدون داشتن علم تعمیر مدارهای الکترونیک) شروع به کار و باعث آسیب رسیدن به باقی قطعات سالم یا باعث خراب شدن کل مدار و هزینه زیاد و تایم کاری بیشتری برای تعمیرکار متخصص در بر دارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *